Drogie Dzieci - Drodzy Uczniowie!Uśmiech

Z okazji Waszego święta, życzymy Wam, abyście z optymizmem patrzyli w przyszłość
i  z każdego dnia czerpali radość, by smutki i smuteczki Was omijały, a w Waszej pamięci zawsze były słowa naszego patrona:

Tylko orły szybują nad graniami i nie lękają się przepaści, wichrów i burz. Musicie mieć
w sobie coś z orłów! – serce orle i wzrok orli ku przyszłości. Musicie ducha hartować i wznosić, aby móc jak orły przelatywać nad graniami w przyszłość naszej Ojczyzny. Będziecie wtedy mogli jak orły przebić się przez wszystkie dziejowe przełomy, wichry i burze nie dając się spętać żadną niewolą. Pamiętajcie – orły to wolne ptaki, bo szybują wysoko. [...] – Pamiętajcie, że i Wy jesteście z pokolenia orłów.

Kard. S. Wyszyński, Prymas Tysiąclecia

Tego życzą Wam