Archiwum 2020/2021

Paczki żywnościowe

Przed Świętami Bożego Narodzenia wolontariusze SKC przygotowali i dostarczyli paczki żywnościowe dla osób starszych i samotnych.  Było to duże przeżycie zarówno dla obdarowanych jak i dla wolontariuszy.

Sto lat !!!

21 stycznia wolontariusze SKC odwiedzili z życzeniami Agnieszkę. Po uśmiechu sądzimy, że się podobało.

Zbiórka pieniędzy

Szkolne Koło Caritas  serdecznie dziękuje za włączenie się do akcji zbiórki pieniędzy na statutowe cele Caritas. Zainteresowanie przeszło nasze wyobrażenia!!!

Zbiórka nakrętek

Kolejny raz w naszej szkole odbyła się zbiórka plastikowych nakrętek. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom za ogromne zaangażowanie. Dzięki Wam uzbieraliśmy aż 100kg nakrętek! Dochód z akcji zostanie przeznaczony na rehabilitację zmagającego się z ciężką chorobą...