BAZA SZKOŁY

W szkole znajduje się 6 sal lekcyjnych dla klas 1-6, 2 sale oddziałów przedszkolnych, biblioteka, sala gimnastyczna. We wszystkich salach można korzystać z internetu, w jednej sali zamontowana jest tablica interaktywna, we wszystkich salach zamontowano zestawy multimedialne (rzutnik z komputerem).

EFS

W ramach realizacji projektów „Pracownie komputerowe dla szkół” współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego nasza szkoła otrzymała Pracownię komputerową oraz Internetowe Centrum Informacji Medialnej. Pracownia została przyznana przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Pracownia wyposażona jest w 16 stanowisk komputerowych, serwer, komputer przenośny oraz drukarkę laserową, skaner, rzutnik LCD.

W szkole znajduje się punkt wydawania posiłków z dobrze wyposażoną kuchnią i przestronną jadalnią, w której nasi uczniowie mogą korzystać codziennie z ciepłych posiłków.

Szkoła posiada trawiaste boisko o wymiarach 20m x 40 m, skocznię w dal oraz Plac Zabaw wyposażony w urządzenia zakupione ze środków pozyskanych przez szkołę w ramach organizowanego Festynu Rodzinnego oraz z budżetu Gminy Grybów