Archiwum 2016/2017

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 rozpoczęło się o 8.30 Mszą świętą w kaplicy pw. Dobrego Pasterza w Starej Wsi. Podczas homilii ks. Kazimierz Kruczyński pożegnał się z uczniami, rodzicami i nauczycielami, ponieważ z woli biskupa odchodzi na inną parafię.

2017-06-21

Wycieczka kl. VI do parku linowego

21 czerwca uczniowie klasy VI pojechali na wycieczkę do Parku Linowego do Krynicy-Zdroju.

Spotkanie z policjantem

W dniu 21 czerwca uczniowie naszej szkoły i dzieci z oddziałów przedszkolnych wzięły udział w spotkaniu z policjantem - panem asp. sztab. Robertem Romankiem z Komisariatu Policji w Grybowie. Przypomniał on dzieciom zasady bezpieczeństwa, o których powinny pamiętać podczas wakacji.

Teatrzyk kukiełkowy

Wszyscy znamy baśń o Jasiu i Małgosi. Dziś jednak - dzięki aktorom z teatru kukiełkowego "Pinokio" - mogliśmy zapoznać się z nieco inną wersją opowieści o dzieciach drwala.

Spotkanie z podróżnikiem Marcinem Janikiem - Indonezja

2 czerwca gościliśmy w naszej szkole pana Marcina Janika. Tym razem podróżnik zabrał nas ze sobą w wirtualną podróż do Indonezji.

Dzień Dziecka

1 czerwca w Dzień Dziecka uczniowie i przedszkolaki wzięli udział w niecodziennej lekcji przyrody pt. „Czy to magia? Nie, to czysta nauka”.

Wycieczka kl. I - III na Ranczo Przyjaciół Przyrody w Stróżach

29 maja uczniowie klas I - III udali się na wycieczkę na Ranczo Przyjaciół Przyrody do Stróż. Dzieci aktywnie spędziły dzień, podczas którego w przystępny sposób zdobyły wiedzę z zakresu otaczającego ich świata przyrody.

Festyn Rodzinny 2017

28 maja 2017r. w naszej szkole odbył się Festyn Rodzinny. Już po raz kolejny drzwi naszejszkoły stanęły otworem przed mieszkańcami Starej Wsi i okolicznych miejscowości.

Wyjazd do kina Sokół

26 maja po raz ostatni w tym roku szkolnym pojechaliśmy do kina Sokół, by obejrzeć film pt. "Misja sputnik" w reż. M. Dietricha.