Zasady funkcjonowania oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Starej Wsi w czasie epidemii koronawirusa COVID – 19(aktualizacja)

Zasady funkcjonowania oddziałów przedszkolnych
 w Szkole Podstawowej  im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego  w Starej Wsi
w czasie epidemii  COVID – 19(aktualizacja)

Minister Zdrowia i Główny Inspektor Sanitarny rekomendują:
„Nie ma obowiązku posyłania dzieci  do przedszkola. Minister zdrowia wyjaśnił,
że możliwość  opieki nad dziećmi  w przedszkolach jest” dodatkiem a nie wymogiem lub obowiązkiem, dlatego rząd nadal będzie wypłacał zasiłki opiekuńcze dla tych rodziców, którzy zdecydują, że ich dzieci pozostaną w domach”.

Informujemy, że od 15 maja 2020 r. oddziały przedszkolne będą pełnić dyżur opiekuńczy dla dzieci, których rodzice nie mają możliwości zapewnienia im opieki.
Prosimy o zapoznanie się z poniższymi zasadami i jeżeli będą Państwo zmuszeni wysłać dziecko  do przedszkola należy skontaktować się z dyrektorem telefonicznie.

1. Wytyczne przeciwepidemiczne GIS dla przedszkoli i żłobków – aktualizacja – plik pdf