Festyn Rodzinny 2018

Już po raz kolejny drzwi naszej szkoły stanęły otworem przed mieszkańcami Starej Wsi i okolicznych miejscowości.

W niedzielę 3 czerwca 2018 roku - dzięki sponsorom i ogromnej pomocy Rodziców - odbył się Festyn Rodzinny.

Rozpoczęcie nastąpiło o godzinie 15.00. Nad całością czuwały i imprezę prowadziły pani Agnieszka Mężyk i pani Renata Michalik. Na plenerowej scenie swoje umiejętności prezentowali uczniowie starszych klas.

Wystąpił na niej również zespół "Bajlando" z Cieniawy.

Oj, działo się, działo! Trudno to wszystko opisać, lepiej obejrzeć zdjęcia, które uchwyciły wiele ciekawych chwil. Myślę, że ten festiwal rodzinnej radości i rozrywki długo zostanie w pamięci całej społeczności szkolnej.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami tego dnia, dziękujemy uczniom za dyscyplinę i wspólną dobrą zabawę, dziękujemy Rodzicom za odwiedziny, wsparcie i humor, dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tego święta!!!