Konkurs na "Wielkanocny wystrój klasy" rozstrzygnięty!

W środę został rozstrzygnięty ogłoszony przez Samorząd Uczniowski konkurs na "Wielkanocny wystrój klasy".

Celem konkursu było propagowanie tradycji związanej z tematyką Świąt Wielkanocnych, powrót do tradycji wykonywania dekoracji wielkanocnych, stworzenie możliwości prezentacji własnych dokonań twórczych oraz umożliwienie uczestnikom przedstawienia własnej wizji, nastroju oraz tradycji Świąt Wielkanocnych.

Jury złożone z wychowawców, przewodniczących klas, niektórych nauczycieli i pracowników szkoły w tajnym głosowaniu zdecydowało, że najpiękniej na Wielkanoc swoją salę lekcyjną udekorowała klasa 7. Zwycięzcom gratulujemy! Trzeba też przyznać, że wszystkie sale lekcyjne wyglądały pięknie, a zaangażowanie uczniów w ich przystrojenie było ogromne, dlatego też wszyscy zostali nagrodzeni. Najważniejsze, że w tym roku klimat  wielkanocny i atmosfera świąteczna w naszej szkole zagościły wcześniej, a wszyscy mogli podziwiać przeróżne wielkanocne ozdoby. Jeszcze raz wszystkim za kreatywność, pomysłowość i zaangażowanie DZIĘKUJEMY!!!