I miejsce w Gminnych Zawodach w Minipiłce Siatkowej Dziewcząt

W dniu 7 lutego 2024 r. na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Białej Niżnej odbyły się Gminne Zawody w Minipiłce Siatkowej Dziewcząt klas IV -VI. W turnieju wzięło udział pięć szkół z terenu Gminy Grybów: Szkoła Podstawowa nr 1 w Ptaszkowej, Szkoła Podstawowa nr 2 w Ptaszkowej , Szkoła Podstawowa w Kąclowej, Szkoła Podstawowa w Białej Niżnej oraz Szkoła Podstawowa w Starej Wsi.

Rozgrywki przeprowadzono systemem każdy z każdym. Mecze rozgrywane były do dwóch wygranych setów, sety do 15 punktów.

Po zaciętej walce dziewczyny reprezentujące naszą szkołę z klasy VI: Amelia Gołyźniak, Amelia Przetacznik, Amelia Jasińska, Justyna Obrzut, Agnieszka Wolak, Patrycja Michalik, Marta Michalik, Natalia Olech, Sandra Mikulec i Sandra Lichoń zajęły I miejsce.

Nasze reprezentantki w całym turnieju nie straciły żadnego seta.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.