Wyjazd uczniów klas V i VI do kina "Biała" w Grybowie

Przygoda, przygoda, przygoda - takimi słowami najtrafniej można by było podsumować historię przedstawioną przez Katolicki Teatr Edukacji pt. "Hobbit, czyli podróż w nieznane".

Śladami hobbita Bilbo Bagginsa udali się w piątek 2 lutego uczniowie klas V i VI naszej szkoły.

Podczas spektaklu wybrani uczniowie mogli poczuć magię sceny i sprawdzić swe predyspozycje aktorskie. Jako krasnale towarzyszyli Thorinowi Dębowej Tarczy w wyprawie do Samotnej Góry, gdzie mieszkał smok Smaug, pilnując skradzionego skarbu krasnoludów.

Niesamowitymi umiejętnościami akrobatycznymi zachwycił widownię Gollum. Całości dopełniły efekty świetlne, bogata scenografia i oprawa muzyczna. Niedosyt tylko pozostawił czas trwania spektaklu...