Świąteczne życzenia od Samorządu Uczniowskiego

Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości, ale też refleksji dotyczących mijającego roku. W tych wyjątkowych dniach życzymy wszystkim przede wszystkim zdrowia, odpoczynku, czasu dla siebie i bliskich, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami. A Nowy Rok niech będzie pełen wyrozumiałości, szacunku, miłości i optymizmu. Życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze.

Samorząd Uczniowski bardzo dziękuje pani Monice Chronowskiej i uczniom klasy 7, za pomoc w przygotowaniu pięknych stroików świątecznych dla wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły oraz wszystkim, którzy przyczynili się do zakupienia i ozdobienia w tym roku aż dwóch choinek, które wprowadzają świąteczny nastrój na szkolnych korytarzach.