"Paczuszka dla maluszka"

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji, do której włączyli się wolontariusze SKC „Paczuszka dla maluszka”.

To bożonarodzeniowa akcja, do której od 2013 r., zawsze w świątecznej atmosferze, zaprasza Fundacja Małych Stópek. Jej adresatami są podobnie jak w ubiegłych latach zaprzyjaźnione instytucje takie jak: domy dziecka, domy małego dziecka, domy samotnej matki oraz hospicja. Ponadto owoce zbiórki trafiają również do mam w trudnej sytuacji życiowej, oczekujących narodzin dzieciątka oraz podopiecznych, których maluchy już pojawiły się na świecie. Symbolem tej akcji od samego początku jest specjalna „paczuszkowa” bombka.

W naszej szkole akcja ta zostanie przeprowadzona na rzecz Domu Dziecka w Trzycierzu. Na szkolnym korytarzu postawiona została choinka, przystrojona w nietypowe bombki z papieru, na których umieszczona jest informacja o potrzebnych w Domu Dziecka w Trzycierzu artykułach. Każdy, kto chce pomóc może zakupić wymienione na nich produkty, zapakować je i położyć pod choinką. Wszystkie paczuszki zostaną przekazane placówce w Trzycierzu.

Serdecznie zapraszamy do wsparcia naszej akcji.