Dzień Pluszowego Misia

24 listopada Samorząd Uczniowski zaprosił dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniów klas najmłodszych do obchodów "Światowego Dnia Pluszowego  Misia".

Dzieciom została zaprezentowana historia pluszowego misia. Najmłodsi mieli okazję do zapoznania się z postaciami misiów z literatury polskiej oraz światowej.

Tego dnia każde dziecko przyszło do szkoły ze swoim małym lub dużym przyjacielem - Misiem. Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe, brązowe, zielone itd. A każdy był piękny i wyjątkowy.

Spotkanie sprawiło wszystkim uczestnikom wiele radości i dostarczyło wielu miłych wrażeń. Podczas spotkania było również wspólne oglądanie bajki: "Miś Uszatek".

Na koniec każdy uczesnik otrzymał małą, misiową niespodziankę ufundowaną przez Samorząd Uczniowski.