Biathlon dla Każdego

W dniu  16 września 2023 r. w Ośrodku Sportów Zimowych w Ptaszkowej odbyły się Zawody w Biathlonie Letnim.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna w skladzie: Adam Kruczek z klasy III, Agata Kruczek z klasy V oraz Michał Kruczek z klasy VII.

W każdej kategorii wiekowej zawodnicy oddawali po 2 rundy strzałów oraz mieli do pokonania dystans 1000m lub 1500m. Michał pokazał znakomitą formę oraz determinację oddając wszystkie celne strzały z karabinka laserowego.

Po ukończonym biegu nasi reprezentanci mieli okazję poznać i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Panią Eweliną Nowakowską - uczestniczką Igrzysk Olimpijskich w Vancouver - 2010 r., Soczi - 2014 r. oraz Pjongczang - 2018 r.

Dziękuję uczniom za godne reprezentowanie naszej szkoły oraz sportową postawę podczas zawodów.