Akcja Lidl "Szkoły Pełne Talentów"

Nasza szkoła bierze udział w drugiej edycji akcji Lidl „Szkoły Pełne Talentów”, która ma na celu pokazanie społeczeństwu, że robiąc codzienne zakupy, można przyczyniać się do tworzenia lepszych warunków do kształcenia i rozwoju dzieci.

Akcja trwa od 1.09.2023r. do 5.11.2023r. i polega na przekazywaniu Talenciaków (specjalnych kuponów) na rzecz wybranej szkoły. Talenciaki są wydawane w okresie trwania akcji we wszystkich sklepach stacjonarnych Lidl za każde 50 zł wydane na zakupy zawierające minimum jeden owoc lub warzywo.

Zachęcamy wszystkich do wspierania naszej szkoły. Zebrane „Talenciaki” można wrzucać do skrzynek ustawionych w szkole lub samodzielnie wprowadzać kupony na stronie Lidla pod profilem naszej szkoły - talenciaki SP w Starej Wsi.

Mamy nadzieję, że w tym roku uda nam się wygrać wspaniałe nagrody.