„Spędzam czas bez smartfona – Półkolonie w Gminie Grybów”

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Grybów zaprasza dzieci zamieszkujące na terenie Gminy Grybów na półkolonie „Spędzam czas bez smartfona - Półkolonie w Gminie Grybów”.

Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie. Zgłoszenia należy przesyłać poprzez uzupełnioną i podpisaną kartę zgłoszenia na adres mailowy: srggryb@gmail.com (karta zgłoszenia, regulamin półkolonii i informacje RODO znajdują się w plikach do pobrania). Pozostałe dokumenty zostaną uzupełnione przez Państwa podczas osobistej wizyty w siedzibie Stowarzyszenia Rozwoju Gminy Grybów tj. ul. Jakubowskiego 33a, Grybów. Zostaną o tym Państwo poinformowani telefonicznie.

Zapraszamy chętne dzieci w wieku od 6 roku życia do ukończenia szkoły podstawowej.

Organizatorem półkolonii jest Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Grybów. Projekt jest współfinansowany w 80% ze środków publicznych.