Uroczyste pożegnanie ósmoklasistów

"Upływa szybko życie..." - słowa tej piosenki same cisną się na usta, gdy nadchodzi czas pożegnań ósmoklasistów.

Dzisiaj nauczycielom za wysiłek włożony w wychowanie oraz naukę, a także za wspólnie spędzony czas dziękowali tegoroczni absolwenci.
Najpierw były podziękowania Panu Dyrektorowi, Nauczycielom i Rodzicom. Małgosia Ptaszkowska wykonała serię portretów, które będą miłą pamiątką. Następnie uczniowie przypomnieli w fotogalerii szkolne lata - od przestąpenia progu przedszkola, aż po dziś. Później w kabaretowym skeczu przedstawili swoje zdanie na temat edukacji.
Następnie klasę ósmą pożegnali koledzy o rok młodsi - siódmoklasiści. Mottem ich programu stały się przysłowia - bo przecież przysłowia są mądrością narodów :) Oni również wręczyli pamiątkowe karykatury absolwentom. W tym zespole talentem wykazała się Ania Gołyźniak.

Po programie artystycznym był czas na ciastko i kawę przy wspólnym stole, a także tańce i zabawy w rytmie ulubionej młodzieżowej muzyki disco.