Międzynarodowy Dzień Dziecka

Międzynarodowy Dzień Dziecka to Dzień wszystkich dzieci, dzieci z całego świata! Oficjalnie  obchodzi się go od ponad pół wieku i na zawsze wpisał się w kalendarz. Celebruje się go we wszystkich państwach, jako Dzień Praw Dziecka lub pod nazwą Powszechnego Dnia Dziecka.

W kalendarzowym Dniu Dziecka, dzieci oczekują zwiększonej dawki przyjemności, łakoci, prezentów, organizacji imprez i większej swobody. Przecież to ich dzień!!!

Wszystkim dzieciom tym starszym i tym młodszym, z okazji ich święta życzymy dużo zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń oraz beztroskiej zabawy i dużo uśmiechu!

Radosnego świętowania życzą Uczniowie Samorządu wraz z Opiekunkami