Akcja charytatywna "Kup pan szczotkę"

W Afryce możliwość codziennego szczotkowania zębów pozostaje nadal luksusem, a dostęp do gabinetów stomatologicznych jest praktycznie niemożliwy. Dlatego też Szkolne Koło Caritas w ramach tygodnia misyjnego zachęca wszystkich do udziału w akcji charytatywnej organizowanej w naszej szkole pod hasłem „Kup Pan szczotkę." Zbieramy szczoteczki do zębów dla afrykańskich dzieci chodzących do misyjnych szkół i przedszkoli. Za pośrednictwem Fundacji Redemptoris Missio wolontariusze pracujący i wyjeżdżający na misje zabiorą je ze sobą.

Akcja trwa do 30 listopada 2021r. Szczoteczki prosimy oddawać pani Agnieszcze Mężyk lub pani Annie Dwojak. Liczymy na Was.

Wszystkim, którzy zdecydują się zaangażować i wspomóc naszą akcję - serdecznie dziękujemy.