Międzynarodowy Dzień Kropki

W tym roku po raz pierwszy postawiliśmy swą kropkę na mapie świata, włączając się w obchody Międzynarodowego Dnia Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy, więc nie mogło go zabraknąć w naszej szkole.

Z tej okazji zorganizowaliśmy Tydzień talentów i kreatywności. Była to doskonała okazja, aby zaprezentować swoje umiejętności, pasje i zainteresowania. Zarówno młodsi, jak i starsi uczniowie uczestniczyli w różnorodnych zabawach i podjęli się różnych wyzwań wykazując się swą kreatywnością i inwencją twórczą. Poznali historię Vashti - dziewczynki, która dzięki małej kropce i pani uczącej plastyki poznała swój talent i uwierzyła we własne możliwości. Uczestnicy wykonywali ciekawe prace plastyczne, wykorzystując materiały ekologiczne oraz zaprojektowali własne kreatywne kropki 3D, które ożyły za pomocą aplikacji Quiver Vision. Dopełnieniem naszej zabawy było ubranie się uczniów oraz nauczycieli w stroje z elementami w kropki oraz zrobienie pamiątkowych zdjęć.