Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Dotarliśmy do mety! Mimo wielu przeciwności, mimo pandemii i zdalnej nauki udało się w te upalne, czerwcowe dni uroczyście zakończyć rok szkolny 2020/2021.
W czwartek podczas uroczystego apelu klasa VII pożegnała ósmoklasistów przedstawieniem na motywach "Zemsty" A. Fredry. Następnie najstarsi uczniowie podziękowali nauczycielom za trud włożony w ich edukację i okazane serce.
Potem rozdano nagrody za udział w konkursach przeprowadzonych na terenie szkoły, m.in. Wielkim Maratonie Czytelniczym, Konkursie Tabliczki Mnożenia, Konkursie Warcabowym i "Nie pal przy mnie, proszę".

W piątek 25 czerwca uroczystość rozpoczęła się Mszą św. w kaplicy pw. Dobrego Pasterza w Starej Wsi. Następnie uczniowie przemaszerowali za sztandarem do szkoły, gdzie na sali gimnastycznej nastąpiło ślubowanie nowego pocztu oraz przekazanie sztandaru klasie siódmej. Tej zaszczytnej funkcji dostąpili: Mateusz Obrzut (chorąży), Sylwia Studzińska i Julia Tokarz (asysta).
W dalszej części nastąpiło rozdanie najlepszym uczniom świadectw z wyróżnieniem oraz nagród książkowych ufundowanych przez Radę Rodziców.
Na zakończenie pan Dyrektor podziękował nauczycielom za pracę w bieżącym roku szkolnym, a szczególne słowa wdzięczności skierował do tych, którzy już w przyszłym roku nie będą pracować w naszej szkole: księdzu Romanowi Górowskiemu, pani Annie Karpiuk, pani Monice Nosal oraz pani Beacie Siemek-Gawlik.