Nagrody i wyróżnienia dla najlepszych uczniów

W poniedziałek 20 czerwca  w Szkole Podstawowej w Ptaszkowej odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom i finalistom konkursów wojewódzkich oraz zwycięzcom konkursów gminnych. Najlepszym z najlepszych w gminie Grybów nagrody wręczał sam Wójt - Piotr Krok. Zaproszeni na tę galę uczniowie naszej szkoły to: Kacper Witnik - laureat Małopolskiego Konkursu Humanistycznego, Zuzanna Serafin - finalistka tego samego konkursu i Wiktoria Frączek, która zdobyła III miejsce w konkursie czytelniczym "Mój świat, moja wyobraźnia, moja książka".

W czwartek 23 czerwca w naszej szkole odbył się uroczysty apel, podczas którego pan dyrektor Jan Kmak wręczył nagrody i dyplomy uczestnikom i zwyciezcom konkursów szkolnych. W tym roku szkolnym uczniowie brali udział w: VI turnieju warcabowym, VIII Mistrzostwach Szkoły w Tabliczce Mnożenia, szkolnym konkursie matematycznym dla klas I-III "Mistrz rachunku pamięciowego", szkolnym konkursie ortograficznym, konkursie czytelniczym dla klas IV-VI "Narrator - bohater" oraz konkursie czytelniczym dla klas I-III "Czy znasz baśnie?".

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Relacja foto