Podsumowanie akcji "Czary-mary okulary"

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom zaangażowanym w akcję Fundacji Pomocy Humanitarnej „Redemptoris Missio” "Czary-mary okulary". W Afryce większość ludzi nigdy nie miała styczności z lekarzem okulistą.  Brakuje specjalistów, sprzętu do badania, a koszt jednej pary okularów jest bardzo wysoki. Dlatego okulary przysłane z Polski z pewnością pomogą wielu ludziom odzyskać ostre widzenie, dzięki czemu będą mogli wrócic do pracy, z której utrzymywali swoje rodziny. Dzięki Waszym ogromnym sercom zebraliśmy aż 70 par okularów, które zostały wysłane do siedziby Fundacji do Poznania. Zebrane w ramach akcji okulary zostaną zbadane, opisane i zabezpieczone przez wolontariuszy i w drugiej połowie października posłane na misje.