Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 rozpoczęło się o 8.30 Mszą świętą w kaplicy pw. Dobrego Pasterza w Starej Wsi. Podczas homilii ks. Kazimierz Kruczyński pożegnał się z uczniami, rodzicami i nauczycielami, ponieważ z woli biskupa odchodzi na inną parafię.

Następnie wszyscy udali się do szkoły. Na odświętnie przystrojonej sali gimnastycznej uczniowie klasy szóstej przedstawili humorystyczny spektakl pt. "Czerwony Kapturek".

Po zakończeniu części artystycznej nastąpiło wręczenie świadectw z wyróżnieniem. Nagrodzono także zwycięzców szkolnych konkursów:  warcabowego, tabliczki mnożenia i czytelniczego. Niespodzianki czekały także na uczniów ze 100% frekwencją.

Na zakończenie pan dyrektor Jan Kmak podziękował rodzicom i nauczycielom za współpracę i życzył wszystkim dobrego wypoczynku.