Dzień Dobra

CZYM JEST DZIEŃ DOBRA? To radosne ŚWIĘTO POMAGANIA – wyjątkowy czas dla wolontariuszy i wszystkich, którzy uczestniczą w dziełach miłosierdzia Caritas. To dzień, w którym szczególnie dostrzegamy, że dobro jest w nas, że dobra jest więcej, gdy się nim dzielimy!

W naszej szkole Dzień Dobra odbył się 15 kwietnia. W tym dniu wszyscy uczniowie i dzieci z oddziałów przedszkolnych wzięli udział w uroczystej Mszy Św. w kaplicy Dobrego Pasterza w Starej Wsi. Ksiądz Artur Zygmunt wygłosił okolicznościowe kazanie, a szkolny chór uświetnił uroczystość pięknym śpiewem przy akompaniamencie skrzypiec oraz gitary.
Po spotkaniu modlitewnym odbył się kiermasz słodkości przygotowany przez wolontariuszy SKC. Ciasta, muffinki i galaretki szybko znikały ze stoiska. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali poczęstunek, a także tym, którzy zakupili słodkości, wspierając tym samym realizację zadań SKC. Dobra jest więcej!