II miejsce W Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców

W dniu 12 kwietnia 2024 r. na Białej Niżnej odbyły się Gminne zawody w Drużynowych Biegach Przełajowych.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt w kategorii klas V- VI w składzie: Amelia Przetacznik, Amelia Jasińska, Agnieszka Wolak, Sandra Lichoń z klasy VI oraz Agata Kruczek i Małgorzata Gołyźniak z klasy V.

W kategorii  dziewcząt klas III- IV w skład drużyny weszły Katarzyna Waląg, Nikola Kiełbasa i Natalia Tarasek z klasy IV oraz  Aleksandra Maczuga, Martyna Starzec i Helena Prociuk z klasy III.

Natomiast drużynę chłopców w kategorii klas III- IV reprezentowali: Adam Chronowski z klasy III, Kacper Chronowski, Kacper Bizoń, Krystian Gołyźniak, Maciej Prociuk, Jakub Roczniak z klasy IV.

Drużyna dziewcząt w kategorii klas V - VI oraz chłopców zajęła II miejsce i będzie reprezentować szkołę na etapie powiatu.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!