Wielkanocne życzenia od Samorządu Uczniowskiego

Jak co roku na Wielkanoc przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli Dyrekcji, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz uczniom świąteczne życzenia:

Wielkanoc to czas odrodzenia i refleksji nad wartościami, które są dla nas istotne. W tym wyjątkowym okresie życzymy, aby każde zmartwychwstanie niosło ze sobą nowe możliwości i perspektywy. Niech te święta będą dla nas momentem spokoju, zatrzymania się i docenienia piękna otaczającego świata, a także okazją do odpoczynku i zadumy. Niech niosą nam wszystkim nadzieję na spokojną przyszłość naszego kraju i pokój na świecie.

Niech zmartwychwstanie Pańskie przynosi ze sobą nadzieję na lepsze jutro oraz błogosławieństwo Boże na każdy dzień.

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych pragniemy również złożyć najserdeczniejsze życzenia spokoju w sercu, radości i nadziei. Niech ten wyjątkowy czas Święta Paschy będzie dla wszystkich pełen wzajemnej życzliwości oraz spokoju ducha.

Życzymy również, aby atmosfera rodzinnych spotkań przy wielkanocnym stole wypełnionym tradycyjnymi potrawami wypełniła nasze domy ciepłem, serdecznym uśmiechem, a wspólnie spędzony czas przyniósł wiele radosnych chwil.

Niech Wielkanocny czas odrodzi wszystko, co dobre. Przegoni troski i smutki. Obudzi nadzieję na lepsze jutro.

Niech zmartwychwstały Jezus utwierdza naszą wiarę w zwycięstwo dobra nad złem, życia nad śmiercią, miłości nad nienawiścią.