II miejsce w VIII edycji przedsięwzięcia "Rozwinąć skrzydła - pamiętając o przeszłości"

20 marca w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 1 w Łużnej odbyła się VIII Edycja Przedsięwzięcia ”Rozwinąć skrzydła – pamiętając o przeszłości”.

Składały się na nie:

• Konkurs wiedzy historycznej na temat Powstania Warszawskiego;
  • Konkurs poezji i pieśni patriotycznej z okresu Powstania Warszawskiego;
  • Konkurs plastyczny związany ze Św. Janem Pawłem II i promowaniem pokoju na świecie – w trzech kategoriach wiekowych I-III, IV-VI, VII-VIII.

Konkursy adresowane były do uczniów szkół podstawowych z powiatów gorlickiego, nowosądeckiego, tarnowskiego, limanowskiego, Miasta Nowy Sącz i Miasta Tarnów. Objęte zostały Honorowym Patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty.

Naszą szkołę reprezentowali Amelia P. w konkursie poezji i pieśni patriotycznej oraz Michał K. w konkursie wiedzy historycznej, a także Martyna K., Justyna O., Amelia J. i Anna G. w konkursie plastycznym.

Serdecznie gratulujemy Amelii P., która wywalczyła II miejsce.