I miejsce w Gminym Konkursie Języka Angielskiego

21 marca w Szkole Podstawowej w Gródku odbył się XVIII Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego "Let's learn more about English speaking countries - The United States of America", w którym uczennica klasy VI Agnieszka W. zajęła I miejsce. Konkurs składał się z trzech części: w I części uczestnicy rozwiązywali test z gramatyki, czytania i słuchania, w II części uzupełniali quiz na temat Stanów Zjednoczonych, a na trzecim etapie konkursu opisywali ilustrację po uprzednim jej wylosowaniu i odpowiadali na pytania komisji. W konkursie wzięło udział 13 szkół. Rywalizacja była bardzo zacięta, a poziom uczestników niezwykle wysoki. Tym bardziej gratulujemy zdobycia tak wysokiego miejsca i życzymy dalszych sukcesów.