Bezpłatne zajęcia grupowe na lodowisku w Białej Niżnej

Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Grybów zaprasza na bezpłatne zajęcia grupowe na lodowisku w Białej Niżnej.

Ferie na łyżwach organizowane są dla dzieci z klas 4 - 8 szkół podstawowych z terenu Gminy Grybów.

Zapisy w sekretariacie właściwej szkoły podstawowej do dnia 9.02.2024 r. na podstawie karty zgłoszenia (karta zgłoszenia znajduje się w plikach do pobrania). Decyduje kolejność zgłoszeń, gdyż liczba miejsc dla każdej szkoły z terenu Gminy Grybów jest ograniczona.

Rodzic/Opiekun zobowiązuje się do dostarczenia dziecka na teren Lodowiska w Białej Niżnej na 15 minut przed zajęciami i przygotowania dziecka do zajęć na łyżwach (założenie łyżew i kasku, przebranie), a także po zajęciach przebranie oraz odbiór dziecka z lodowiska.

Więcej informacji na plakacie.

Szczegółowy harmonogram:

12 luty:

10:00 – Stara Wieś – 15 osób

14 luty:

13:00 – Stara Wieś – 15 osób

Każda szkoła tworzy 2 grupy po 30 osób z wyjątkiem Wawrzki, Starej Wsi, która tworzy 2 grupy po 15 osób, Polnej, która tworzy 2 grupy po 20 osób oraz Wyskitnej, która tworzy 2 grupy po 10 osób).