Dzień Edukacji Narodowej i ślubowanie kl. I

12 października odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klasy pierwszej. Był to niezwykle ważny dzień dla pierwszoklasistów i ich rodziców.

O tym że najmłodsi są już gotowi do wstąpienia w poczet uczniów Szkoły Podstawowej im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego, świadczyć mogło ich zachowanie oraz zaprezentowany program artystyczny.
Aktu pasowania na ucznia dokonał dyrektor szkoły Jan Kmak. Uczniowie klasy pierwszej otrzymali drobne upominki od kolegów i koleżanek z klas II, III i Samorządu Uczniowskiego. Następnie uczennice klasy VIII przedstawiły krótką scenkę na temat "ziółek" występujących w naszej szkole. Po głównej uroczystości odbył się słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Dzieci z klas I - III wzięły również udział we wspaniałych zabawach przygotowanych przez panie animatorki.
Przed pierwszakami  wiele nowych i ciekawych przygód w odkrywaniu wiedzy.  Życzymy im powodzenia i radości oraz wielu sukcesów  w szkole.