Sprzątanie Świata

21 września uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami, juz po raz kolejny przyłączyli sie do akcji ekologicznej "Sprzątanie Świata" organizowanej przez fundacje Nasza Ziemia.

Tego dnia wszyscy uczniowie szkoły podstawowej wraz z opiekunami udali się w wyznaczone rejony do porządkowania. Oddziały przedszkolne oraz klasy I i IV sprzątały teren szkoły, w tym boisko i plac zabaw. Klasy II, III oraz V – VIII  zajęły się poboczami dróg w okolicach szkoły. Dzięki słonecznej pogodzie akcja przebiegła bardzo sprawnie, a efekty pracy wszystkich uczniów były zadowalające. Udział uczniów naszej szkoły w akcji "Sprzątanie Świata" z pewnością przyczyni się do ukształtowania wrażliwości na potrzeby środowiska naturalnego oraz nawyku dbałości o nie.