Pierwszy Dzień Wiosny

I doczekaliśmy się! Nareszcie przyszła upragniona wiosna. 21 marca Samorząd Uczniowski postanowił należycie uczcić ten fakt i zaprosił wszystkich uczniów naszej szkoły i dzieci z oddziałów przedszkolnych do wspólnej zabawy.

Cała szkoła zgromadziła się na sali gimnastycznej, gdzie każda klasa zaprezentowała kostium dla Pani i Pana Wiosny, a także wierszyk lub piosenkę o tematyce wiosennej. Warunkiem przystąpienia do zabawy było przebranie się każdej klasy na wylosowany wcześniej kolor. Pomysł okazał się świetny, a oryginalność strojów przerosła najśmielsze oczekiwania. Szczególne brawa należą się chłopcom z klasy VI, którzy odważnie zaprezentowali się w kolorze różowym. Wiosenny nastrój udzielił się wszystkim i impreza udała się znakomicie. Uczniowie mogli spróbować swoich sił w kalamburach oraz wielu ciekawych konkurencjach sportowych. Wszyscy bardzo aktywnie brali w nich udział oraz doskonale się bawili.

Po takiej zabawie, wiosna z pewnością na stałe zagości w naszej szkole!