Apel podsumowujący pierwsze półrocze

W piątek 9 lutego odbył się apel poświęcony podsumowaniu pracy w pierwszym półroczu.

Na wstępie pan Dyrektor odczytał nazwiska uczniów, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce. Pogratulował: Julii Litawie, Edycie Lichoń, Anecie Obrzut, Julii Rysiewicz, Wiktorii Frączek, Nikoli Jachowicz, Janowi Michalikowi, Piotrowi Darłakowi, Mateuszowi Obrzutowi, Sylwii Studzińskiej, Janowi Wronie i Joannie Wolskiej.

Następnie pan Dyrektor pogratulował uczniom, którzy brali udział w małopolskich konkursach przedmiotowych.

Na zakończenie przypomniał o zasadach bezpieczeństwa, które obowiązują wszystkich podczas zabaw na świeżym powietrzu. Zwrócił uwagę na obowiązek noszenia odblasków. Poinformował również o zajęciach, jakie będą organizowane przez szkołę w czasie ferii.