Festyn Rodzinny 2017

28 maja 2017r. w naszej szkole odbył się Festyn Rodzinny. Już po raz kolejny drzwi naszejszkoły stanęły otworem przed mieszkańcami Starej Wsi i okolicznych miejscowości.

Na plenerowej scenie swoje umiejętności prezentowali uczniowie naszej szkoły. Wystąpił na niej również zespół "Bajlando". Występy rozpoczęły się o godzinie 15.00. Nad całością czuwały i imprezę prowadziły pani Agnieszka Mężyk i pani Renata Michalik.

Oj działo się, działo!!! Trudno to wszystko opisać. Myślę, że ten festiwal rodzinnej radości i rozrywki długo zostanie w pamięci całej społeczności szkolnej.
    Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami tego dnia, dziękujemy uczniom za dyscyplinę i wspólną dobrą zabawę, dziękujemy Rodzicom za odwiedziny,wsparcie i humor, dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tego święta!!! Do zobaczenia na następnym festynie.