Dzień Babci i Dziadka

Czy jest ktoś ważniejszy niż mama i tata? Zapewne niejedno dziecko odpowiedziałoby, że babcia i dziadek! Dlatego chociaż na dworze zimno, nasze serca dziś są wyjątkowo gorące, bo świętujemy Dzień Babci i Dziadka.

W naszej szkole uroczystości związane z tym świętem już na stałe wpisały się w kalendarz imprez szkolnych.

Świętowanie rozpoczęliśmy 20 stycznia o godzinie 11.00. Najpierw pan dyrektor Jan Kmak skierował do gości kilka miłych słów. Następnie  uczniowie klas starszych przedstawili jasełka. Później dzieci z klas młodszych i oddziałów przedszkolnych wystąpiły w pięknym, okolicznościowym programie artystycznym. W rolę babci wcieliła się Asia Wolska, a dziadka odgrywał Kamil Olech. Udało się nawet do wspólnej zabawy przy piosenkach włączyć szanownych gości. Babcie i dziadkowie mogli poczuć się znów jak dzieci, które skaczą, klaszczą i tupią do rytmu.

Przy kawie i ciastku - przygotowanym przez Radę Rodziców - seniorzy mogli sobie jeszcze porozmawiać i powspominać szkolne czasy.

Na zakończenie uczniowie wręczyłyli przybyłym własnoręcznie przygotowane upominki.